Kadına Yönelik Şiddet Alanında Psikolojik Destek Çalışmaları Atölyesi (25-26-27 Aralık 2020)

Son başvuru: 17 Aralık 2020

Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve yürütücüsü olduğu ‘Kadınlar için Yeni Sosyal Politikalara Dair Farkındalığın Artırılması, Avrupa Birliği ve Türkiye arasında Uygulamaların Paylaşılması ve Yaygınlaştırılması Projesi’ kapsamında, kadına yönelik şiddet konusundaki farkındalıklarının artırılması ve destek sağlanması amacıyla 3 günlük çevrimiçi bir atölye çalışması gerçekleştirecektir. 

25-26-27 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleşecek olan atölyede kadına yönelik şiddetle mücadelede psikolojik destek çalışmaları ve uygulamaların alanda çalışan psikologlarla birlikte değerlendirilmesi, iyi uygulamaların ortaya çıkarılması ve zorluk yaşanan durumlara ilişkin çözüm önerileri oluşturulması hedeflenmektedir.

  • Atölye kadına yönelik şiddet alanında ruhsal çalışma yürüten, kamu ve sivil toplum kurumlarında çalışan psikologların katılımına açıktır.
  • Atölye çalışması 25-26-27 Aralık 2020 tarihlerinde 11.00-15.00 saatleri arasında gerçekleşecektir.
  • Katılımcıların programa tam ve aktif katılım göstermesi beklenmektedir.
  • Atölye sonunda tüm programa eksiksiz katılan katılımcılara ‘Katılım Belgesi’ gönderilecektir.

Atölyeye katılım için linkteki formu https://forms.gle/7xZEe1Hgk2q3tARH7 doldurup başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için son tarih 17 Aralık 2020’dir.

İletişim: morcati@morcati.org.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here