Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Orman Genel Müdürlüğü ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 2080 Geçici İşçi alımı yapılacak.

İŞÇİ ALIMI İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Başvuracak adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler Türkiye İş Kurumu açık iş ilanlarında belirtilecektir. Bu ilanlar 14-18 / 06 / 2021 tarihleri arasında İŞKUR’da yayımlanacak.

Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek  olup ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinde de ayrıca duyurulacaktır. Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacaktır. İlan edilecek tüm pozisyonların deneme süresi 4857 sayılı iş kanunu uyarınca 2 (iki) aydır.

İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evraklar ile Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yeri ve tarihi Bölge Müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Talep şartlarının taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşaması idarece sonlandırılabilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here