“ KA347 Gençlik Diyalogları – Gençlerle Umut Dolu Gelecek “ ile hem kariyer fırsatları konusunda bilgi sahibi olmak hem de kariyerine farklı bir bakış açısı katmak ister misiniz?

Parlamenter Danışmanları Derneği’nin başvuru sahibi olduğu ve Mardin Artuklu Üniversitesi ortaklığında  “Gençlerle Umut Dolu Gelecek” projesi ile ilgili faaliyet hazırlıklarına başladı. Parlamenter Danışmanları Derneği’nin Mardin Artuklu Üniversitesi ile birlikte Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Erasmus+ KA347 “Yapılandırılmış Diyalog” teklif çağrısı kapsamında uyguladığı “Gençlerle Umut Dolu Gelecek” projesi’nin 2. çalıştayı Ankara’da 8-11 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 30 katılımcı ile gerçekleşecek olan çalıştayda, atölye çalışmaları eşliğinde kariyer ve meslek kavramlarına farklı bakış açıları kazandırmayı amaçlamaktayız.

2.Çalıştay için Yer ve Zaman : Ankara Reda Palas Otel –  8-11 Ağustos 2021

Konaklama ve Yemek : Katılımcılara ait konaklama ve sabah, öğle, akşam yemekleri program kapsamında karşılanacaktır.

Ulaşım : Katılımcılara ait gidiş-dönüş ulaşım masrafları program kapsamında karşılanacaktır.

Kimler Başvurabilir : Ankara’da ikamet eden, 18-30 yaş arası, aktif katılım sergileyecek, takım çalışmasına uyumlu, kendini geliştirmeye açık, konu hakkında çözüm üretebilen, açık fikirli ve kariyer konusuna ilgili gençlerimiz proje başvuru formu ile başvuruda bulunabilecektir.

Başvuru için tıklayın

Linkte belirtilen “Katılımcı Başvuru Formu” doldurularak, kurum tarafından şeffaf ve adil bir seçim yapılarak, onaylanan katılımcılara geri dönüş sağlanacaktır.

Not: Çalıştay sonunda, Parlamenter Danışmanları Derneği ve Mardin Artuklu Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan Ulusal Katılım Belgesi ile program kapsamında Avrupa Komisyonu onaylı Youthpass Sertifikası verilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here