Sürdürülebilirlik Adımları Derneği olarak Ankara ve Eskişehir’de Çözümler Atölyesi düzenliyoruz!

Sürdürülebilirliğin Sorumlu Mühendisleri Projesi kapsamında düzenlediğimiz “Çözümler Atölyeleri” devam ediyor. 13 Mayıs Cuma günü Ankara Mimarlar Derneği 1927’de,

16 Mayıs 2022 Pazartesi günü ise Eskişehir TEPEBASI MUNICIPALITY Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nde gerçekleşecek atölyelerde genç mühendisler ile buluşacağız. Ankara’da, “Şehirlerde Su Yönetimi Atölyesi”nde katılımcılar, şehirlerde suyun etkin ve verimli kullanımını sağlamak için kendi çözümlerini üretecekler. Eskişehir’de, “Yerel Yönetimlerin İklim Değişikliğine Uyumu Atölyesi” ile genç mühendisler iklim değişikliğine uyum konusunda yerel yönetimlerin rolünü ele alacaklar.

Her iki atölyenin sonucunda katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Ankara- Şehirlerde Su Yönetimi Atölyesi Kayıt Formu için tıklayınız. 

Eskişehir- Yerel Yönetimlerin İklim Değişikliğine Uyumu Atölyesi Kayıt Formu için tıklayınız.

Sürdürülebilirliğin Sorumlu Mühendisleri Projesi Hakkında
Sürdürülebilirlik Adımları Derneği ve Grundfos Türkiye tarafından, Grundfos | Poul Due Jensen Vakfı’nın desteğiyle yürütülen Sürdürülebilirliğin Sorumlu Mühendisleri Projesi sürdürülebilirlik ve mühendislik arasındaki ilişkiye dikkat çekmeyi, genç mühendislerin çevresel, sosyal problemler karşısında çözümler üretmelerini amaçlıyor. Proje kapsamında, iklim krizi, enerji, su ve toplumsal cinsiyet eşitliği temalarında 6 panel, 5 Çözümler Atölyesi gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here