Pi Gençlik Derneği, gençlerin, uluslararası fırsatlara ve bilgiye erişimini, uluslararası alanda sosyal uyumlarını desteklemek için İngilizce ve diğer yabancı dillerde konuşma becerilerine yönelik aylık konuşma kulüpleri düzenliyor.

Konuşma kulüpleri, sadece 15-30 yaş arası kişilerin başvurularına açıktır. Ücretsiz konuşma kulüplerine kayıt yaptırmak için başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Her konuşma kulübü için 20 kişilik kontenjan bulunmaktadır. Kontenjan dolduktan sonra, kayıt formu kapatılır ve yeni kayıt alınmaz. Başvuru formu doldurduktan sonra, seçilen grubun ilk dersine doğrudan katılmak mümkündür. Kayıt yaptırmayan kişilerin derslere katılması mümkün değildir. Alınan bu kayıtlar sadece başlıkta belirtilen ay ve 4 hafta içindir. Önümüzdeki aylar için yeni kayıtlar açılacaktır. Etkinlik, fiziksel olarak, dernek ofisinde gerçekleştirilecektir. Bu sebeple, yalnızca İzmir’de yaşayan kişilerin başvuruları kabul edilmektedir.

Dersler,

3,10,17,24 Kasım 2022 Perşembe Günleri

Saat: 15:00-17:00 arasında

Seviye: A2 – B1 Seviye

Mevcut konuşma becerisinin tespiti için bu bağlantıdan, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı hakkında bilgi alınabilir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Soru ve öneriler için iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan iletişime geçilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here