Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 102 sözleşmeli personel alınacak.

Alınacak personellere ait aranılan şartlar ve kadro dağılımı şu şekilde;

Hemşire (Lisans) 58 Kişi

Hemşirelik Bölümü lisans programından mezun olmak (Hemşire unvanına Hemşirelik bölümüne eşdeğer diğer bölüm mezunları başvuru yapamaz.)

Hemşire (Lise) 34 Kişi

Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümünden mezun olmak (Hemşire unvanına Hemşirelik bölümüne eşdeğer diğer bölüm mezunları başvuru yapamaz.)

Laborant  1 Kişi

Tıbbi Laboratuvar Bölümü veya Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Bölümü önlisans programından mezun olmak. (Gastroentereloji ve Hepatoloji Enstitüsünde görevlendirilmek üzere)

Röntgen Teknisyeni 3 Kişi

Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Bölümü Önlisans programından mezun olmak. (Bir adedi Gastroentereloji ve Hepatoloji Enstitüsünde görevlendirilmek üzere)

Sağlık Teknikeri 1 Kişi

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü önlisans programından mezun olup, Endoskopi görüntüleme sistemlerinde kullanılan monitör, cihaz kontrol ünitesi, soğuk ışık kaynağı vb. cihazlarla bunlara bağlı bilgisayar, dökümantasyon ve arşivleme üniteleri, medikal görüntü aktarımı, görüntü sistemleri ve formatları konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak, belgelendirmek kaydıyla Endoskopi sistemleri konusunda teknik eğitim sertifikasına sahip olmak

Diğer Sağlık Personeli 2 Kişi

Anestezi veya Anestezi Teknikerliği Bölümü Önlisans programından mezun olmak.(Bir adedi Gastroentereloji ve Hepatoloji Enstitüsünde görevlendirilmek üzere)

Diğer Sağlık Personeli 1 Kişi

Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü Önlisans programından mezun olmak. (Diş Hekimliği Fakültesinde çalıştırılmak üzere.)

Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti 1 Kişi

Yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun olup, Geçerli Kategori B1.1 veya B1.2 hava aracı bakım personeli lisansına sahip olmak. Bakım konusunda lisanslı olarak belgelendirilmek üzere en az 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak.55 yaşından gün almamış olmak Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti pozisyonuna başvuran adaylarda KPSS sınav şartı aranmamakla birlikte başvuruda bulunan adayların sayısı ilanda belirtilen sayıdan fazla olması durumunda, adaylar lisans diploması puan üstünlüğü (diploma puanları eşit olduğu takdirde mezuniyet tarihi önce olan adaya hak verilecektir) ile alınacaktır. Göreve başlayan adaylar dışarıda kazanç getirici başka bir iş yapamayacaktır.)

Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti 1 Kişi

Yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun olup, Geçerli Kategori B2 hava aracı bakım personeli lisansına sahip olmak. Bakım konusunda lisanslı olarak belgelendirilmek üzere en az 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak.55 yaşından gün almamış olmak Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti pozisyonuna başvuran adaylarda KPSS sınav şartı aranmamakla birlikte başvuruda bulunan adayların sayısı ilanda belirtilen sayıdan fazla olması durumunda, adaylar lisans diploması puan üstünlüğü (diploma puanları eşit olduğu takdirde mezuniyet tarihi önce olan adaya hak verilecektir) ile alınacaktır. Göreve başlayan adaylar dışarıda kazanç getirici başka bir iş yapamayacaktır.)

ARANILAN DİĞER ŞARTLAR İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here