Proje Tarihleri: 01 Ocak 2023 – 01 Aralık 2023

Proje Süresi: 6-12 Ay

Yer: Kwidzyn (Polonya)

Gönüllü Sayısı: 2 (İki)

Son Başvuru Tarihi: 8 Kasım 2022

Türkiye’den Pi Gençlik Derneği’nin gönderen kuruluş olduğu European Solidarity Corps (ESC) projesi için gönüllüler aranmaktadır. Projeye, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18-30 yaş arası (bu yaşlar dahil) herkes başvurabilir. Projede kadın-erkek eşitliğinin gözetilmesi nedeniyle şu anda sadece kadın gönüllüler aranıyor.

Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra, tüm başvurular kontrol edilir, tam ve doğru şekilde başvuru yapan adayların belgeleri, ev sahibi kuruma iletilir. Nihai değerlendirme ve seçim, ev sahibi kurum tarafından yapılır.

Her ev sahibi kurumun çalışma temposu ve iş yoğunluğuna göre değerlendirme sürecinin sonuçlanması farklılık göstermektedir. Geçmiş deneyimlerimize göre süreç başvuruların kapanmasından sonra tahmini 30-45 günlük bir süreyi kapsayabilir.

Lütfen başvurular kapanmış olsa dahi bu proje için seçilen katılımcı belli olana kadar siteye yüklediğiniz başvuru belgelerini silmeyiniz. Aksi durumda dernek ekibimiz değerlendirme aşamasında belgelerinize ulaşamayacağı için başvurunuz değerlendirmeye alınmayabilir.

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Sorularınız için iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here