Tarım ve Orman Bakanı Prof.Dr. Vahit KİRİŞÇİ sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Tarım ve Orman Bakanlığına 1613 personel alınacağını duyurdu.

Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ‘’daha yeşil bir Türkiye için gücümüze güç katacak mesai arkadaşlarını sabırsızlıkla bekliyorum ‘’ notuyla yaptığı paylaşımda ‘’Orman Genel Müdürlüğümüzün merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 2023 yılı ocak ayı içerisinde, çeşitli branşlarda 1482 sözleşmeli personel ve 131 geçici orman işçisi olmak üzere toplam 1613 personel alımı gerçekleştireceğiz. Allah devletimize, milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Alınacak personel ile ilgili detaylı açıklama ise Orman Genel Müdürlüğü’nün Twitter hesabından paylaşıldı. Yapılan paylaşımda Orman Genel Müdürlüğümüzün merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 2023 yılı ocak ayı içerisinde, çeşitli branşlarda 1482 sözleşmeli personel ve 131 geçici orman işçisi olmak üzere toplam 1613 personel alımı gerçekleştireceğiz. Allah devletimize, milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Hayırlı uğurlu olsun” denildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here