FAALİYET AÇIKLAMASI
ESC gönüllü programı kapsamında, derneğimizin  doğa koruma alanlarındaki yabancı, istilacı bitki türlerinin kontrolü ve o yasadışı bitkilerin ortadan kaldırılması gibi doğa koruma programlarına katılacak 15 genci 1 ay gibi kısa bir süre için arıyoruz.

Gönüllüler haftada 5 gün çalışarak günde ortalama 6 saat çalışacak ve haftada iki gün izinleri olacak. Gönüllülere kişi başı günlük 5 Euro harçlık verilmektedir.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ
Gönüllüler Hajdúböszörmény’de yine bir gençlik yurdunda 2-4 yataklı odalarda 1 hafta kalacaklar. Muhteşem Bodrogolaszi sahilinde, ortak banyo ve mutfağa ve internet erişimine sahip bir gençlik yurdunda 3 hafta kalacaklar. Günde en az 4 öğün yemek veriyoruz. Macaristan’a ve Macaristan’dan yeşil seyahati tercih ediyoruz. Yerel ulaşım için bisiklet sağlıyoruz.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM
Gönüllüler bölgenin doğal değerlerini, flora ve faunasını ve kültürel değerlerini tanıyacak ve iş tecrübesi kazanacaklar. Macar doğa koruma hareketine katılacak ve benzer ilgi alanlarına sahip gençlerle ilişkiler kurabilirler. Dil öğrenimi için fırsatlar sunuyoruz.

KATILIMCI PROFİLİ
Çalışmaları veya ilgi alanları aracılığıyla doğayı korumaya kendini adamış gençler, fiziksel iş yapmaktan caydırılmaz. Doğa koruma ve koruma faaliyetlerinde yeni deneyim ve bilgiler edinmek isterler. Çok kültürlü bir ekipte çalışmayı severler ve çalışabilirler. Yüzme bilen ve İngilizce konuşabilen adaylara öncelik verilecektir.

Son başvuru tarihi: 10 Nisan 2023

Başvurmak için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here