Ev Yaşam FIBA Avrupa Şampiyonası Başvuru Çağrısı
Yaşam

FIBA Avrupa Şampiyonası Başvuru Çağrısı

FIBA Olimpiyat Elemeleri, FIBA 18 Yaş Altı Kız Avrupa Şampiyonası ve FIBA 16 Yaş Altı Kız Avrupa Şampiyonası Türkiye’de gerçekleşecektir.

Avrupa’nın birçok ülkesinden A Takım ve  altyapı seviyesindeki basketbolcuların buluşacağı bu organizasyonlar için gönüllü ekibi oluşturulacak.

Sen de bu ekibe dahil olmak istiyorsan 26 Mayıs 2023 tarihine kadar başvurunu tamamla, Avrupa’nın en prestijli basketbol organizasyonlarında yerini al!

Genel Başlıklar:

Yemek :  Organizasyonlar gönüllü olarak görev alacak kişilerin tüm yemek operasyonu Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından gerçekleştirilecektir.

Ulaşım: Kişilerin görevli oldukları şehirdeki belirli noktalardan, belirli saat dilimlerinde hareket edecek otobüslerle ulaşım hizmeti Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından sunulacaktır. Ulaşım detayları başvuru döneminden sonra açıklanacaktır.

Konaklama: Takım mihmandarlığı göreviyle ekipte yer alan gönüllüler dışında konaklama imkanı sağlanamamaktadır. Gönüllülerin organizasyonun gerçekleşeceği ilde ikamet etmeleri ve/veya konaklama imkana sahip olmaları öncelik sebebi olabilir.

Görevlendirme: Gönüllü ekibinde yer almaya hak kazanan kişilerin görev alacağı etkinlikler TBF tarafından belirlenecektir.

Not: Görev ve sorumlulukları tanımında takımla birlikte sürekli vakit zorunluluğu olması nedeniyle sadece takım mihmandarlarına konaklama olanağı sağlanacaktır.

Son başvuru tarihi: 26 Mayıs 2023

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.

yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pexels-ezekixl-akinnewu-1006202-380x380

Dilruba

Phasellus tellus tellus, imperdiet ut imperdiet eu, iaculis a sem Donec vehicula luctus nunc in laoreet

Trending Now

Hot Topics

İlgili Makaleler

Yaşam

A101’e çekme karavan geliyor!

101 tarafından paylaşılan 26 Ekim Perşembe broşürüne baktığımızda ERBA markasına ait 4.0 Çekme Karavan geleceğini görüyoruz. Aynı markaya ait...

Yaşam

‘Benim Şehrim, Benim Sesim’ Programı

‘Benim Şehrim, Benim Sesim’ programının üçüncüsü için başvurular başladı! Beats By Girlz...

Yaşam

İstanbul Ticaret Odası Karşılıksız Burs

Değerli Öğrencilerimiz, Aşağıda belirtilen burs başvuru koşullarını sağlamanız durumunda, 2 Ekim –...

Yaşam

Öğrencilere “Müptelayla Mücadele Semineri” verildi

Karabük Üniversitesinde (KBÜ) 2023-2024 akademik yılında eğitim-öğretim faaliyetlerine başlayan öğrencilere, Oryantasyon Programı...