Ev Yaşam Siyasette Genç Temsiliyet
Yaşam

Siyasette Genç Temsiliyet

3H Hareketi ve Friedrich Naumann Vakfı Türkiye, Türkiye’de siyasette genç temsiliyetinin artması ve gençlerin siyasi hayata aktif katılımlarının teşvik edilmesi amacıyla bir araya geliyor. Bu amaçla sizi Siyasette Gençlik Temsiliyeti Deneyim Aktarımı etkinliğimize davet ediyoruz.

Etkinlik, 6 Nisan tarihinde gerçekleştirilecektir ve gençlerin siyasi hayata aktif katılımlarının artırılması için neler yapılabileceği, siyasette genç temsiliyetinin önemi, gençlerin siyasi hayatta karşılaştığı zorluklar ve bu zorlukların aşılması konularında deneyim aktarımı yapılacaktır. Konuşmacılar arasında, siyasette genç temsiliyeti konusunda uzmanlaşmış isimler, siyasi partilerden genç siyasetçiler ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri yer alacaktır.

Etkinliğimize katılım için başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Kabul mailleri, 5 Nisan akşamı gönderilecektir ve etkinlik konumu da 5 Nisan günü paylaşılacaktır. Etkinlik dili İngilizce ve Türkçe olacak olup, Türkçe takip etmek isteyenlerin yanlarında kulaklık getirmeleri gerekmektedir.

Bu etkinlikte, siyasette genç temsiliyetinin önemine vurgu yapılacak ve gençlerin siyasi hayata daha aktif katılımlarının sağlanması için neler yapabilecekleri konusunda deneyim aktarımı yapılacaktır. Konuşmacılar arasında, siyasette genç temsiliyeti konusunda tecrübeli isimler yer alacaktır.

Siyasette genç temsiliyeti, geleceğimizin şekillenmesinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Gençlerin, siyasi hayata daha aktif katılımı, demokrasinin güçlenmesine ve daha adil bir toplumun oluşmasına katkı sağlayacaktır. Bu nedenle, Siyasette Gençlik Temsiliyeti Deneyim Aktarımı etkinliğimize katılarak, siz de bu amaç doğrultusunda atılan adımlara destek verebilir, tecrübeleriniz paylaşabilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Etkinliğimiz, aynı zamanda siyasette yer almak isteyen gençler için de önemli bir fırsat sunmaktadır. Etkinlik boyunca katılımcılar, diğer gençlerle tanışma ve deneyimlerini paylaşma fırsatı bulacaklar. Ayrıca, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle de tanışarak, onların deneyimlerinden faydalanabilecekler.

Siyasette Gençlik Temsiliyeti Deneyim Aktarımı etkinliğimize katılmak için son başvuru tarihi 4 Nisan’dır. Başvuru formuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sizleri etkinliğimize bekliyoruz.

BAŞVURU

yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pexels-ezekixl-akinnewu-1006202-380x380

Dilruba

Phasellus tellus tellus, imperdiet ut imperdiet eu, iaculis a sem Donec vehicula luctus nunc in laoreet

Trending Now

Hot Topics

İlgili Makaleler

Yaşam

Cherie Blair Foundation Mentoring Programme için Başvurular

Başvurular ve online tanışmalar sonrasında Kasım ayında başlayacak programın sizlere faydaları nelerdir?...

Yaşam

Vehbi Koç Vakfı Burs Başvuruları

Vakfın üniversite öğrencilerine yönelik Ana Varlık ve diğer fon gelirlerinden ayrılan ödenekler...

Yaşam

Uluslararası Ticaret Ağı Derneği Burs Başvuruları

Uluslararası Ticaret Ağı Derneği (UTRADER), başta üniversitede okuyan ve uluslararası ticaret ile...

Yaşam

Tohum Kumbaram Okul Atölyesi

Buğday Derneği, 2022 yılı aralık ayında “Tohum Kumbaram Atölyeleri” ile başlayan ‘Tohum...