Ev Öğrenci Gözüyle KBÜ Öğrencilerine; Kahvaltı İkramı çekilişi sonuçlandı
Öğrenci Gözüyle

KBÜ Öğrencilerine; Kahvaltı İkramı çekilişi sonuçlandı

Öğrenci Olmazsa Üniversite Olmaz Mottosu ile çıktığımız uygulamalarda öğrencilerimize çekilişlerimizle hediyelerimiz devam edecek..

Yaşadığımız kentlere yaptıkları harcamalar ile ekonomisine katkı sağlayan, öğrenim hayatı içerisinde sosyal ve kültürel zenginlik kazandıran öğrencilerimize ogrencipano ınstagram hesabımızdan yaptığımız çekilişler ile kendilerine kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak dokunuşlar yapmaya başladık. Karabük Üniversitesi (Ön Lisans veya Lisans Örgün eğitim alan) öğrencileri arasından, ogrencipano ınstagram hesabımızdan çekiliş koşullarını sağlayan 4 öğrencimize Karabük’ün kaliteli mekanlarından olan ÇEVRİKKÖPRÜ tesislerinde KAHVALTI İkramı çekilişi sonuçlandı.

Yaşadığımız kentlere yaptıkları harcamalar ile ekonomisine katkı sağlayan, öğrenim hayatı içerisinde sosyal ve kültürel zenginlik kazandıran varlıkları ve tercihleri ile Üniversitelerin varlığını ve oluş nedenini güçlendirerek, Yaşadığımız kentlerde Üniversite oluşumunun sağlanmasında rol oynayan öğrencilerimize, sembolik fırsatlar sunarak da olsa bu kentte yaşantılarını renklendirecek dokunuşlar yapıyoruz ve öğrencilerimizin yanındayız. Gazete olarak Kent Yaşantımızda Üniversite öğrencilerini öne çıkartarak öğrencilerimizle buluşmaya devam edeceğiz.

Aşağıda çekilişi kazanan öğrenci arkadaşların bilgilerini yayınlıyoruz.

  • Bu kahvaltı ikramı çekilişlerinde bizlere katkı sağlayan Karabük’ün kaliteli mekanlarından olan ÇEVRİKKÖPRÜ tesislerine OGRENCİPANO olarak teşekkür ediyoruz.

Önemli bilgi notu: Çekiliş sonuçları 15 gün içerisinde değerlendirilmediği takdirde; değerlendirmeyen şanslının hakkı iptal edilecektir.

OGRENCİPANO

Kazanan Öğrencilerimiz;

yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pexels-ezekixl-akinnewu-1006202-380x380

Dilruba

Phasellus tellus tellus, imperdiet ut imperdiet eu, iaculis a sem Donec vehicula luctus nunc in laoreet

Trending Now

Hot Topics

İlgili Makaleler

Öğrenci Gözüyle

KBÜ Öğrencilerine; Golf Arabalı Safranbolu Gezisi

Öğrenci Olmazsa Üniversite Olmaz Mottosu ile çıktığımız uygulamalarda öğrencilerimize ÇEKİLİŞLERİMİZLE hediyelerimiz devam edecek.. Yaşadığımız...

Öğrenci Gözüyle

Fransa’da Gerçekleşecek “Yaygın Eğitimin Gücü” Konulu Eğitim Kursu

“Yaygın Eğitimin Gücü” Eğitim Kursu, 17-22 Eylül 2024 tarihleri arasında Rochefort-en-Terre, Fransa’da...

Öğrenci Gözüyle

İtalya’da “Connecting Youth to the Labor Market: A Digital Skills Approach” Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi

Türkiye’den katılıcımlar aranıyor! European Integration Group tarafından, Tropea, İtalya’da gerçekleşecek Erasmus+ Youth...

Öğrenci Gözüyle

Portekiz’de ESC Gönüllülük Projesi

“Doğanın Geleceğini Korumak” ESC Gönüllülük Projesi, 19/06/2024 – 02/08/2024 tarihleri arasında Lizbon,...