Ev Öğrenci Gözüyle Öğrenci Olmazsa Üniversite Olmaz Mottosu
Öğrenci Gözüyle

Öğrenci Olmazsa Üniversite Olmaz Mottosu

Öğrenci Olmazsa Üniversite Olmaz Mottosu ile çıktığımız uygulamalarda öğrencilerimize çekilişlerimizle hediyelerimiz devam edecek..

Üniversite öğrencilerini Üniversite yaşantısı içerisinde öne çıkarmak, iletişimlerini sağlamak, kaliteyi yükseltmek ve üniversite de öğrenci olmazsa üniversite olmaz tezini güçlendirmeyi amaçlayan Dijital kampüs mantığı ile yapılan çalışmalar kapsamında yaklaşık 15 yıldır yayın hayatına devam eden www.ogrencipano.com adlı Türkiye’de ilk ve tek öğrenci gazetesi olan gazetemiz bünyesinde pano life yayın hayatına girdi.

Yaşadığımız kentlere yaptıkları harcamalar ile ekonomisine katkı sağlayan, öğrenim hayatı içerisinde sosyal ve kültürel zenginlik kazandıran öğrencilerimize ogrencipano ınstagram hesabımızdan yaptığımız çekilişler ile kendilerine kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak dokunuşlar yapmaya başladık. Bu hafta sinema ödülü ile bizlere katkı sağlayan KARES CİNE HAYAL sinemasına teşekkür ederiz.

Türkiye’de ilk ve tek öğrenci gazetesi olan www.ogrencipano.com gazete faaliyetini sürdürme yanında gazete bünyesinde bulunan ve yine Türkiye’de ilk ve tek öğrenci sosyal medyası yazılımı olan Pano Life 1. versiyon ile öğrencilerimize;

  • Ülkemizdeki tüm öğrencilerin birbirleri ile iletişim kurmaları,
  • Öğrencilerimizin birbirleri ile haberleşmelerini sağlaması
  • Öğrencilerimizin ders ve diğer notları ile birbirlerinin öğrenci öğrenim hayatlarını kolaylaştırması
  • Öğrecilerimizin Kulüp faaliyetlerinde diğer üniversite öğrencileri ile iletişim kurma ve dayanışmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Ayrıca Yaşadıkları kentte öğrencilerin kent yaşantısı içerisinde karşılaştıkları sorunların dile getirilmesi ve çözüm yollarının bulunması, öğrencilerinin öneminin kent yaşantısı içerisinde fark edilmesini sağlamak ve benzeri öğrencilerimizin hayatına olumlu katkı sağlayacak görev üstlenmektedir.

İlerleyen haber ve sunumlarımız devam edecek ve çok daha detaylı sürekli sunum ve bilgilendirmeler ile Üniversite öğrencilerimizi kent yaşantısı içerisinde önemli rollerinin fark edilmesi sağlanacaktır.

Yaşadığımız kentlere yaptıkları harcamalar ile ekonomisine katkı sağlayan, öğrenim hayatı içerisinde sosyal ve kültürel zenginlik kazandıran varlıkları ve tercihleri ile Üniversitelerin varlığını ve oluş nedenini güçlendirerek Yaşadığımız kentlerde Üniversite oluşumunun sağlanmasında rol oynayan öğrencilerimiz Bundan sonra yaşantımızda öne çıkartarak öğrencilerimizle buluşacağız.

Diğer yazılarda ve faaliyetlerde buluşacağız.

yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pexels-ezekixl-akinnewu-1006202-380x380

Dilruba

Phasellus tellus tellus, imperdiet ut imperdiet eu, iaculis a sem Donec vehicula luctus nunc in laoreet

Trending Now

Hot Topics

İlgili Makaleler

Öğrenci Gözüyle

Almanya’da Uzun Dönem Gönüllülük 

Proje Tarihleri: 01.08.2024 – 01.08.2025 Proje Yeri: Hannover, Almanya Türkiye’den Pi Gençlik Derneği’nin gönderen...

Öğrenci Gözüyle

Polonya’da Gerçekleşecek “Digital Harmony” Gençlik Değişimi Projesi 

Projenin konusu: İnternette nasıl güvende kalacağınızı hiç merak ettiniz mi? Siber güvenlik ve...

Öğrenci Gözüyle

Romanya’da Gerçekleşecek Kısa Dönem ESC Projesi

Proje Tarihleri: Haziran – Ağustos 2024 Proje Yeri: Baia Mare, Romanya Ek Kriterler: Yeşil Pasaport...

Öğrenci Gözüyle

Litvanya’da Uzun Dönem Gönüllülük 

Proje Tarihleri: 20 Temmuz 2024 – 20 Temmuz 2025 Proje Yeri: Vilnius , Litvanya...