Ev Öğrenci Gözüyle Öğrenci Olmazsa Üniversite Olmaz
Öğrenci Gözüyle

Öğrenci Olmazsa Üniversite Olmaz

Üniversite öğrencilerini Üniversite yaşantısı içerisinde öne çıkarmak, iletişimlerini sağlamak, kaliteyi yükseltmek ve üniversite de öğrenci olmazsa üniversite olmaz tezini güçlendirmeyi amaçlayan Dijital kampüs mantığı ile yapılan çalışmalar kapsamında yaklaşık 15 yıldır yayın hayatına devam eden www.ogrencipano.com adlı Türkiye’de ilk ve tek öğrenci gazetesi olan gazetemiz bünyesinde pano life yayın hayatına girdi.

Proje tanıtımlarını kapsayan ilk sunum İletişim Fakültesinde öğrencilerimize anlatıldı. Bu sunumda bizlere fırsat sağlayan Başta Fakülte Dekanımız Prof. Dr. Fatih BAYRAM, Dekan Yardımcımız Doç. Dr. Mustafa İNCE ve diğer akademik ve idari personele ve sunuma katılan öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Türkiye’de ilk ve tek öğrenci gazetesi olan www.ogrencipano.com gazete faaliyetini sürdürme yanında gazete bünyesinde bulunan ve yine Türkiye’de ilk ve tek öğrenci sosyal medyası yazılımı olan Pano Life 1. versiyon ile öğrencilerimize;

  • Ülkemizdeki tüm öğrencilerin birbirleri ile iletişim kurmaları,
  • Öğrencilerimizin birbirleri ile haberleşmelerini sağlaması
  • Öğrencilerimizin ders ve diğer notları ile birbirlerinin öğrenci öğrenim hayatlarını kolaylaştırması
  • Öğrecilerimizin Kulüp faaliyetlerinde diğer üniversite öğrencileri ile iletişim kurma ve dayanışmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Ayrıca Yaşadıkları kentte öğrencilerin kent yaşantısı içerisinde karşılaştıkları sorunların dile getirilmesi ve çözüm yollarının bulunması, öğrencilerinin öneminin kent yaşantısı içerisinde fark edilmesini sağlamak ve benzeri öğrencilerimizin hayatına olumlu katkı sağlayacak görev üstlenmektedir.

İlerleyen haber ve sunumlarımız devam edecek ve çok daha detaylı sürekli sunum ve bilgilendirmeler ile Üniversite öğrencilerimizi kent yaşantısı içerisinde önemli rollerinin fark edilmesi sağlanacaktır.

Yaşadığımız kentlere yaptıkları harcamalar ile ekonomisine katkı sağlayan, öğrenim hayatı içerisinde sosyal ve kültürel zenginlik kazandıran varlıkları ve tercihleri ile Üniversitelerin varlığını ve oluş nedenini güçlendirerek Yaşadığımız kentlerde Üniversite oluşumunun sağlanmasında rol oynayan öğrencilerimiz Bundan sonra yaşantımızda öne çıkartarak öğrencilerimizle buluşacağız.

Diğer yazılarda ve faaliyetlerde buluşacağız.

%s Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pexels-ezekixl-akinnewu-1006202-380x380

Dilruba

Phasellus tellus tellus, imperdiet ut imperdiet eu, iaculis a sem Donec vehicula luctus nunc in laoreet

Trending Now

Hot Topics

İlgili Makaleler

Öğrenci Gözüyle

Finlandiya’da 4 Günlük Eğitim Kursu

“Get into Youth Exchanges for ALL” eğitim kursu 18-22 Kasım 2024 tarihleri...

Öğrenci Gözüyle

Litvanya’da Gerçekleşecek Uzun Dönem ESC Projesi

Proje Tarihleri: Eylül 2024 – Eylül 2025 Proje Yeri: Vilnius, Trakai – Litvanya (Farklı...

Öğrenci Gözüyle

Romanya’da Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi

Creative Youth Academy tarafından Romanya’da gerçekleşecek Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi katılımcılarını bekliyor....

Öğrenci Gözüyle

Hırvatistan’da “Genç İklim Profesyonelleri 2.0” Eğitim Kursu

Genç İklim Profesyonelleri 2.0 Eğitim Kursu 28 Eylül 2024 – 15 Şubat...