Ev Öğrenci Gözüyle Portekiz Projesi Katılımcılar Arıyor
Öğrenci Gözüyle

Portekiz Projesi Katılımcılar Arıyor

Proje Tarihleri: 01 Eylül 2023 – 21 Ekim 2023
Proje Süresi: 51 gün
Ülke: Portekiz
Gönüllü Sayısı: 3 (üç) Erkek

Son Başvuru : 08 Ağustos 2023, saat 23.00

Derneğimizin koordinatörlüğünde yürütülen yukarıda özet bilgileri bulunan projemizin kısa dönem üçüncü Portekiz hareketliliği için 18 – 30 yaş arası 3 Erkek katılımcı aranmaktadır. Portekiz’in Santa Cruz bölgesinde yapılacak olan projemizde çalışmak üzere seçilecek olan gönüllüler ev sahibi kurumun faaliyetleri doğrultusunda haftalık olarak verilen görevleri gerçekleştirecek, haftanın belli günlerinde Portekiz Red Cross faaliyetlerine katılacak ve kendileri için planlanan bireysel ve grup aktivitelerine katılacak,  non-formal öğretim metotları farklı kültürlerde çalışma fırsatını elde edecekler.
Proje kapsamında gidiş – dönüş uçak bileti, konaklama, cep harçlığı (aylık 150 €) ve yemek bedeli (aylık 100 €) projemiz dahilinde karşılanacaktır. Projeye sadece geçerli vizesi ve yeşil pasaportu olan katılımcılar dahil edilecektir. Bu şartı sağlamıyorsanız, o tarihlerde müsait olmayacaksanız lütfen başvuru yapmayınız. Projeye seçilip son dakika katılmaktan vazgeçen adayların sonraki başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Proje ile ilgili detaylar için bilgi paketini (www.asid.org.trdeki ilanda) dikkatle inceleyiniz. Projeye www.asid.org.tr web sitesindeki başvuru formundan başvurulacak, başvuru linkine Europass CV ve motivasyon mektubu mutlaka eklenecektir. CV ve motivasyon mektubunun İngilizce yazılması zorunludur. Europass CV formatında olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Seçilen aday ile derneğimiz arasında sözleşme imzalanacak, uçak bileti derneğimiz tarafından alınacaktır. Başvurular değerlendirildikten sonra uygun adaylar skype görüşmesine davet edilecektir. Projelerimize ilişkin duyuruları web sitemizden ve @asidproje instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

NOT: Başvuru esnasında başvuru sahiplerinin kişisel verileri Kişisel Verilerin Korunma Kanunu (KVKK) kapsamında Derneğimiz ile bağı olmayan üçüncü şahıslar ya da kurumlarla hiçbir suretle paylaşılmayacaktır.

yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pexels-ezekixl-akinnewu-1006202-380x380

Dilruba

Phasellus tellus tellus, imperdiet ut imperdiet eu, iaculis a sem Donec vehicula luctus nunc in laoreet

Trending Now

Hot Topics

İlgili Makaleler

Öğrenci Gözüyle

Romanya’da Uzun Dönem Gönüllülük

Proje Tarihleri: Nisan 2024- Ocak 2025 (Tarihler Esnektir) Proje Yeri: Balş, Romanya Türkiye’den Pi...

Öğrenci Gözüyle

İtalya’da 4 Günlük “Green Jobs and Sustainable Development” Konulu Seminer

Seminer Hakkında: Green Jobs and Sustainable Development, gençlik çalışmalarına odaklanan 4 günlük...

Öğrenci Gözüyle

Kuzey Makedonya’da Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi

SALT Gençlik Derneği’nin ortağı olduğu ve Kuzey Makedonya ev sahipliğinde; Türkiye,Arnavutluk ve Bulgaristan’dan...

Öğrenci Gözüyle

Danimarka’da Uzun Dönem Gönüllülük

Proje Tarihleri: Eylül 2024- Ağustos 2025 Proje Yeri: Aarhus, Danimarka Türkiye’den Pi Gençlik Derneği’nin...