Ev Üniversite Karabük Siyasilerine Çağrı; Öğrencilerimize Ücretsiz İftar Yemeği Verebilirsiniz
Üniversite

Karabük Siyasilerine Çağrı; Öğrencilerimize Ücretsiz İftar Yemeği Verebilirsiniz

Yerel seçimlerin çok yoğun gündem oluşturduğu şu günlerde siyasetin unuttuğu öğrencilerimiz adına yapıyoruz bu haberi. Her yer Belediyeyi almak adına açık Pazar usulü vaatlerin artık birbirleri ile kıran kırana yarıştığı şu günlerde sizlere unuttuğunuz ayrıntıları hatırlatmak istiyoruz.

Üniversitemiz daha çok yakında Ülke genelinde başarılı bir çalışmaya imza atarak Sosyal Fest organizasyonunu gerçekleştirdi. Bir çok alanda başarılarından söz ettiren üniversitemiz Kampüs merkez Yemekhanesinde, Karabük siyasileri Ramazan ayı boyunca Öğrencilerimize iftar yemeği düzenleyemez mi? Vaatleri ile Karabük’lüleri her gün şaşırtan Belediye başkan adaylarımıza öğrencilerimiz hatırlatılıp Gençlerimize iftar yemeği vermelerine davet edilebilirdi. Henüz geç kalınmış sayılmaz. Bu yapacağınızla hayır duaları da alırsınız. Bir çok vaat karmaşasında bu gerçekleştireceğiniz organizasyon çok daha kıymetli olacaktır.

Öğrencilere bu kenti sevdirmek, sevgiyi çoğaltmak, kardeşliklerini pekiştirmek ve Şehrimizde misafir olan ve mezun olup gittikten sonra bizlerin  gönüllü tanıtım elçileri olmalarını arzu ettiğimiz gençlerimizi nasıl unutursunuz anlamış değilim. Her akşam siyaset adına bir çok mahallede iftar sofraları açıyorsunuz, peki bu gençlerin sizin siyasetiniz kadar kıymeti yok mu?

Her ne kadar ailelerinden uzakta bile olsalar onlar öğrencidir ve bizim misafirimizdir ve şu mübarek ramazanda onlara bir aile sıcaklığını hissettirmek biz Karabük’lülere düşmez mi? Sıcak, huzurlu, anne yemeği tadında olmasa bile her biri ülkemizin geleceği olan genç kardeşlerimize aile sıcaklığında bir ramazan ayı yaşatmak Karabük siyasetine de ayrı bir pencere açacaktır. Eğer biz üniversite kenti olmayı düşünüyorsak, Ülkemizin geleceği olan gençlerimizi de unutmamamız gerekiyor.

Haydi buyurun Karabük’ün siyaseti; sizlere Karabük Üniversitesi öğrencilerini hatırlatıyor ve Ramazan ayı boyunca öğrencilerimize Karabük Üniversitesi merkez Yemekhanesinde iftar yemeği organizasyonu düzenlemeye davet ediyoruz.  

Saygılarımla,

https://ogrencipano.com/pano-life/

www.ogrencipano.com

Yazar: Erkan BÖREKÇİ

Uluslararası Politik Ekonomi

yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pexels-ezekixl-akinnewu-1006202-380x380

Dilruba

Phasellus tellus tellus, imperdiet ut imperdiet eu, iaculis a sem Donec vehicula luctus nunc in laoreet

Trending Now

Hot Topics

İlgili Makaleler

Üniversite

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Dış Ticaret Eğitim Programı

Ankara Kalkınma Ajansı koordinasyonunda OSTİM OSB, Ostim Teknik Üniversitesi, Gazi Teknopark ve...

Üniversite

Rektör Kırışık, SOSYALFEST’in ikincisi için görüşmelere başladı

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ankara Medipol Üniversitesi Rektörü Prof....

Üniversite

Sınav zamanı öğrenciye sorun mu çıkartılıyor?

Karabük Üniversitemizde elli bine yakın öğrenci nüfusu bulunmaktadır, ancak her ne hikmet...

Üniversite

Yurt dışında yükseköğrenim görmek isteyenleri ilgilendiren önemli düzenleme

“Sıralamalarda ilk 400’de olan üniversitelerden mezun olanlara doğrudan denklik verilecek, ilk 1000’de...