Ev Öğrenci Gözüyle Kıbrıs’ta Uzun Dönem ESC Projesi
Öğrenci Gözüyle

Kıbrıs’ta Uzun Dönem ESC Projesi

Kıbrıs’ın Lefkoşa şehrinde 01/10/2023 – 31/07/2024 tarihleri arasında toplam 40 hafta olarak gerçekleşecek olan Kıbrıs Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranıyor!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

H4C ekibi ile işbirliği yapmak, araştırma, kodlama, deşifre vb. görevlerle tüm proje yaşam döngüsüne katkıda bulunmak. ve Dayanışma Evi’nde barındırılan faaliyetler H4C’nin iletişim stratejisinin uygulanmasında E-Mağaza Yardımının güncellenmesi ve yönetilmesinde Destek İletişim kopyası oluşturun ve düzenleyin (örn. basın bültenleri, yayınlar, sosyal medya gönderileri). Web içeriğini ve sosyal medyayı korumaya yardımcı olun Projeleri ve medya teşhirinin yanı sıra veritabanlarını ve medya listelerini güncelleyin. Takvimleri, programları ve randevuları koruyun.

AKTİVİTE KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Katılımcı, isterlerse Kıbrıs Cumhuriyeti’ndeki diğer katılımcılarla ortaklaşa eşyalı kiralık bir dairede yaşama şansına sahip olacaktır. Katılımcıların kendi yatak odası, ortak mutfağı ve banyosu olacaktır. Ayrıca, işe gidip gelmek için H4C’den ücretsiz bir bisiklet kullanma seçeneğine sahip olacaklar. Katılımcının kendi yeri/dairesi varsa, her ayın sonunda kendisine benzin ödeneği (iş günü başına 7€) verilecektir. Katılımcı başına her ayın başında cep harçlığı (günlük 6€) ve yemek yardımı (günlük 7€) verilecektir.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Katılımcılara, proje süresi boyunca herhangi bir ihtiyaç duyduklarında onları desteklemek için harici bir mentor sağlanacaktır. AHDR ve H4C personeli, iş başında eğitim ve sürekli destek sağlamak, katılımcıların zamanlarını en iyi şekilde kullanmalarını sağlamak ve mesleki yeterliliklerini geliştirmek için katılımcılarla yakın bir şekilde çalışacaktır. Katılımcılar günlük işlerinin bir parçası olarak organizasyonun toplantılarına, sunumlarına, eğitimlerine ve diğer etkinliklerine davet edileceklerdir. Katılımcılara ücretsiz olarak Türkçe veya Yunanca dil desteği sunulacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ

18 ila 30 yaş arası Güçlü kişilerarası becerilere sahip, bir ekibin parçası olarak çalışabilme becerisine sahip. İletişim bilimi, siyaset bilimi, siyasal iletişim, barış ve çatışma çalışmaları ve kültürel çalışmalar veya ilgili alanlarda ilgi/arka plan. Sıfırdan içerik oluşturmak için motivasyon ve yaratıcı içgüdü. Çeşitli sosyal medya platformlarını kullanma yetkinliği veya güçlü bir de ikamet ettiği ülkeden bir gönderen kuruluşa sahip olmak. Kıbrıs’taki geçiş noktalarından geçmeye uygundur. Güçlü yazılı ve sözlü İngilizce. Yunanca ve/veya Türkçe bilgisi avantaj sayılacaktır.

Proje Yeri: Lefkoşa, Kıbrıs

Proje Faaliyet Tarihi: 01/10/2023 – 31/07/2024

Son Başvuru Tarihi: 31/08/2023

Proje Sahibi: Dayanışma Evi

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız. 

yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pexels-ezekixl-akinnewu-1006202-380x380

Dilruba

Phasellus tellus tellus, imperdiet ut imperdiet eu, iaculis a sem Donec vehicula luctus nunc in laoreet

Trending Now

Hot Topics

İlgili Makaleler

Öğrenci Gözüyle

Almanya’da Uzun Dönem Gönüllülük 

Proje Tarihleri: 01.08.2024 – 01.08.2025 Proje Yeri: Hannover, Almanya Türkiye’den Pi Gençlik Derneği’nin gönderen...

Öğrenci Gözüyle

Polonya’da Gerçekleşecek “Digital Harmony” Gençlik Değişimi Projesi 

Projenin konusu: İnternette nasıl güvende kalacağınızı hiç merak ettiniz mi? Siber güvenlik ve...

Öğrenci Gözüyle

Romanya’da Gerçekleşecek Kısa Dönem ESC Projesi

Proje Tarihleri: Haziran – Ağustos 2024 Proje Yeri: Baia Mare, Romanya Ek Kriterler: Yeşil Pasaport...

Öğrenci Gözüyle

Litvanya’da Uzun Dönem Gönüllülük 

Proje Tarihleri: 20 Temmuz 2024 – 20 Temmuz 2025 Proje Yeri: Vilnius , Litvanya...